CHRISTMAS DESIGN: дім як натхнення
Дім – це наше «місце сили». З нього ми робимо крок назустріч нашим успіхам і перемогам, нашим великим та маленьким досягненням. В ньому народжуються наші мрії, він наповнює нас енергією, стає натхненням…
Саме таким був задум гарної події «CHRISTMAS DESIGN:
дім як натхнення», що відбулася у D.HUB на 3-му поверсі ТЦ Домосфера за участі Design tour та Creascope. І хоч подію було присвячено святу, учасникам – відомим українським дизайнерам – довелося не тільки відпочити, але й повчитися та попрацювати.

-       спочатку під час прямого включення із Стокгольму дизайнера Катя Карлінг розповіла про традиції та тренди різдвяного та новорічного декорування у скандинавському стилі;

-       потім провідні флористи з Fiori Academy провели майстер-клас із створення новорічних композицій;

-       а кульмінацією стало справжнє чарівне перетворення: дизайнери розбилися на 5 команд та за допомогою новорічних прикрас від Fiori Company задекорували інтер'єрні корнери орендарів ТЦ Домосфера:
o казкову дитячу кімнату італійського бренду ALTAMODA від салону Groupinteriors (2-й поверх ТЦ Домосфера)

o стильну колаборацію датських компаній: меблі DAN-FORM та посуд Muubs, а також з використанням текстилю Christian Lacroix – все від салону Palazzo D'Oro (3-й поверх ТЦ Домосфера)

o комфортну outdoor композицію іспанського виробника Skyline Design від салону Villa Grazia (1-й поверх ТЦ Домосфера)

o естетичну групу жилих меблів від салону BoConcept (2-й поверх ТЦ Домосфера) з витонченими аксесуарами та посудом Hermes, Saint Louis, Christofle, Bernardaud та Lampe Berger від салону Format DIO Art de la table (1-й поверх ТЦ Домосфера)

o розкішну вітальню з нової колекції Malerba від компанії Freedom (1-й та 2-й поверхи ТЦ Домосфера).


Дякуємо всім учасникам за творчий настрій та чекаємо нових зустрічей!